Kapı ve Pencere Sistemleri
Sürme Sistemler
Giydirme Cephe Sistemleri
Ofis Sistemleri
Işıklık
Kompozit Panel Sistemleri
Güneş Kırıcılar
Korkuluk Sistemleri
Granit Cephe Sistemleri
Terra Cotta Sistemleri
Balkon Camlama Sistemleri
İnsan Kaynakları

ASAŞ Alüminyum her yıl artan oranlarda yatırımlarına devam etmektedir...

Tesislerimiz Adapazarı Akyazı İlçesi Küçücek Beldesi'nde 500.000 m2 açık ve 130.000 m2 kapalı alan üzerine kurulmuştur. Yıllık üretim kapasitemiz 60.000 tondur. Ekstrüzyon hattında alüminyum profillerin üretimi 50 g/m'den 25 kg/m'ye kadar olan profillerle yapılmaktadır.

Ekstrüzyon hattında yüksek kalitede bor malzemesi kullanılmaktadır. Bunlar birinci kalite alüminyumdur. 6000 serisi alaşımlara ek olarak, 1070 A alaşımlı profiller de üretilmektedir.

Teknik belgeler, mekanik spesifikasyonlara ait olarak çıkarılmıştır....

Müşteri isteklerine uygun inceleme, ölçüm ve raporlama yapılarak gönderilen ürünlerde en yüksek kalite sağlanır. ASAŞ, DIN EN 102043.l.b bölümüne uygun olarak, ürün inceleme raporu, boyut kontrolleri ve yüzey sertliği ile ilgili proses kontrol raporları, üretim kontrol raporları vs. ile bağlantılı olarak nakliye ve teslimattan, mekanik spesifikasyonlara ait olarak çıkarılan teknik belgelerden de sorumluluğunu muhafaza etmektedir.

Bizim işimiz kaliteyi kontrol etmek yerine, kaliteyi üretmektir. Bu nedenle, ASAŞ'ın ürettiği her üründe teklif aşamasından son ürün teslimatına kadar Kalite Yönetim Sistemi uygulanır.

 

tasarım ve uygulama : CREALIVE